0 Kč
Altán do minuty

LDM_03.jpg

Rychloskládací multifunkční stan 3v1

ClapTop 3v1 je ideální volbou pro každého, kdo hledá rychle sestavitelný, snadno přenosný a odolný stan pro outdoorové aktivity

Doporučená cena: 3 999 Kč
Doporučená cena bez DPH: 3304,95 Kč

ClapTop Stan 3v1

Multifunkční rychloskládací stan ClapTop 3v1 je inovativní stan, který se díky svému speciálnímu HUB mechanismu rozloží a složí do jedné minuty. Má dva velké vchody a nabízí dostatek místa pro 2-3 osoby. V případě využití jako klasický stan má k dispozici jeden vchod. Stan je navržen tak, aby byl odolný vůči mechanickému poškození a zároveň zajišťoval vysokou voděodolnost a ochranu před nepříznivým počasím. ClapTop 3v1 je ideální pro outdoorové aktivity, jako jsou turistika, rybaření, piknik apod. Stan oceníte také v teplých letních dnech. Stěny stanu jsou převážně vyrobeny ze sítě, díky které je stan vzdušný. K dispozici je odnímatelná plachta a jedna bočnice, zajišťující ochranu před deštěm, větrem a sluncem.

Stan lze využít třemi způsoby:

  1. Kempingový stan
  2. Stínící přístřešek
  3. Samonosná moskytiéra

Klasický kempingový stan

Klasický kempingový stan je ideální pro ty, kteří hledají jednoduchý a praktický způsob, jak strávit čas v přírodě. Pokud se chystáte na víkendový výlet nebo dovolenou v kempu, klasický kempingový stan vám poskytne komfortní přespání. Jedním z významných prvků klasického kempingového stanu je jeho speciální HUB mechanismus. Díky tomuto mechanismu se stan snadno rozloží a složí během jedné minuty, což usnadňuje jeho použití. Jako plnohodnotný stan lze ClapTop 3v1 využít díky jedné odnímatelné voděodolné plachtě, kterou přetáhnete přes základní konstrukci. Plachta poskytuje dostatek tmy a soukromí. Nebude vás tak rušit veřejné osvětlení či brzký východ slunce. Plachta také udržuje stan v teplých dnech chladnější. Stan je vyroben z kvalitních materiálů, aby odolal náročným podmínkám v přírodě, je lehký a lze i jednoduše sestavený přenášet. Velkorysý obytný prostor umožňuje pohodlný pohyb a dostatek místa na osobní věci.

Stínící přístřešek

V případě, že stan ClapTop 3v1 nechcete využít jako klasický kempingový stan, můžete vyměnit plachtu za bočnici a použít tak stan jako stínící přístřešek. Bočnici lze umístit z libovolné strany. Můžete tak stan využít například na pláži, zahradě nebo v parku, kde vás bude chránit před ostrým sluncem nebo větrem.

Samonosná moskytiéra

Jste milovníci spaní pod širým nebem? Pokud ano, určitě oceníte možnost využití stanu jako samonosné moskytiéry. Základní konstrukce je tvořena z velké části sítěmi, který poskytují vzdušný prostor. Můžete si užít výhled do přírody nebo na širé nebe. Síť vás ochrání před hmyzem.

Parametry stanu ClapTop 3v1:

  • HUB mechanismus
  • materiál konstrukce: sklolaminát
  • materiál stěny: 210D polyoxford PU potah 800 mm a síťovina
  • materiál podlahy: 210D polyoxford PU potah 2000 mm
  • velikost stanu: 210x(60+210+60)x125cm
  • velikost balení: 137x18x18cm
  • hmotnost: 6 kg

Zdroj dynamické sekce: » Rychloskládací multifunkční stan 3v1 ClapTop LDM141 (Fotogalerie)